marbeton.cz

MK Beton s.r.o.

Firma MK Beton s.r.o. byla založena v roce 1996 svou mateřskou společností marbeton GmbH Fertigteilbau z Aitrachu, SRN.

Jejím zaměřením je výroba kompaktních betonových buněk. Do těchto buněk je možnost namontování různých technologií a potom mohou sloužit jako např. trafostanice, spínací stanice, předávací stanice, regulační stanice plynu, sanitární zařízení a další. Sídlo společnosti je v Karlových Varech, výrobní závod ve společnosti B&BC a.s. ve Zbůchu u Plzně, kde v současnosti, vzhledem k zahájené rekonstrukci areálu, je výroba dočasně přerušena a bude opět zahájena po dokončení výstavby nové výrobní haly. Po tuto dobu budou výrobky dodávány přímo z výrobního závodu naší mateřské společnosti marbeton GmbH v Aitrachu SRN.
Po dobu rekonstrukce budou dodávány stanice firmy WIRTH označené W 2817, W 2820 a W3119.

Společnost MK Beton s.r.o. spolupracuje při výrobě a vývoji těchto buněk s firmami: Chebská Elektrofirma s.r.o., Stav Elektro s.r.o. a SUPTel a.s.. Toto spojení nám dává záruku splnění požadavků na nejnovější trendy v tomto oboru, ale i na nejkvalitnější materiály, které se v energetice používají.

Naše stanice jsou vždy navrženy zákazníkovi tzv. „na míru“. Nikoliv, že požadavky zákazníka se snažíme přizpůsobit standardním stanicím, ale naše stanice se vždy přizpůsobují požadavkům zákazníka. Jediné co je vždy neměnné jsou vnější rozměry, které jsou zakódovány v označení stanice ( prvá dvě čísla značí šířku a další dvě délku). Vše ostatní, jako umístění a rozměry dveří, větracích prvků, mezistěn, prostupů pro kabely atd. je již možno přizpůsobit požadavkům. Stejně tak i barevné provedení dle odstínů RAL je vždy dle přání zákazníka.